ZVL logo
Rolimpex logo2

Підшипники для сільгосп техніки

У сільському господарстві, як і в усіх інших галузях промисловості, постійно зростають вимоги до обладнання та комфорту керування ним. Як наслідок — вимоги до окремих компонентів устаткування і, зокрема, підшипників також зростають. Ріст ефективності виробництва в аграрній сфері призвів до зміни робочих звичок. Зменшення долі ручної праці, механізація різноманітних процесів, ріст продуктивності машин та обладнання уможливили роботу важчої техніки і обробку більших земельних площ. Звісно, техніка, укомплектована підшипниками ZVL, також має відповідати високим вимогам продуктивності.

Асортимент підшипників

Компанія ZVL SLOVAKIA є традиційним постачальником підшипників для сільськогосподарської техніки.

Основну частину поставок для аграрного сектору складають:

  • Вузлові шарикопідшипники UC, UA, UE, UD

    (в корпусі або окремо)

  • Підшипникові корпуси

    (стаціонарні корпуси SG, фланцеві корпуси FG)

  • Інші типи підшипникових корпусів

    також постачаються за вимогою

Підшипники заправлені якісним мастилом, що дозволяє їм працювати за температур від -20°С до +120°С. Мастильні отвори дозволяють поповнювати мастило. Усі закріплювальні шарикопідшипники устатковані резиновими ущільнювачами. Підшипники UC, UA додатково мають захисні металеві шайби, які кріпляться до внутрішнього кільця і захищають від механічних ушкоджень, викликаних попаданням сторонніх часток.
Закріплювальні корпусні шарикопідшипники використовують у цій галузі завдяки їхній здатності компенсувати осьовий перекіс вала у різноманітних підйомних механізмах тракторів.

Стаціонарний корпус SG
Стаціонарний корпус SG
Фланцеві корпус FG
Фланцеві корпус FG

Підшипники для конвеєрів та трансмісій сільськогосподарської техніки

Підшипники для спеціальних вузлів також входять до переліку підшипників для аграрної техніки. ZVL SLOVAKIA постачає широкий асортимент шарикопідшипників з ущільнювачами, особливо з ущільненням простору кочення. Підшипники ZVL використовують в горизонтальних та вертикальних конвеєрах, гвинтових транспортерах, допоміжних трансмісіях, дискових боронах та іншому обладнанні.
Для трансмісій тракторів та інших вузлів сільськогосподарської техніки постачається ціла низка дворядних сферичних роликопідшипників.

Переваги закріплювальних шарикопідшипників ZVL

Спеціальні пропозиції підшипників для сільськогосподарської галузі

ZVL SLOVAKIA готується включити у свій портфель продукції також підшипники з нержавної сталі для особливо агресивних умов застосування, а також підшипники за індивідуальними замовленнями, які відрізняються високоточною обробкою поверхонь всередині підшипника.