ZVL logo
Rolimpex logo2

Новини

05.07.2021 ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТУ ВІДПОВІДНОСТІ «ВИПРОБУВАЛЬНО-СЕРТИФІКАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ «ПІВДЕНТЕСТ»

05 липня 2021 року відбувся аудит проведення робіт з сертифікації продукції. Аудитор Константинов В.О. в присутності Асауленко А.О – начальника відділу НААУ по нагляду за акредитованими органами з сертифікації, Рогожина С.В. – експерта НААУ, директора ДП НТЦ «Станкосерт», та представників замовника ТОВ «Ролімпекс» Куксова В.Г. та директора Бойко І.В. проаналізував дані проведеної сертифікації продукції. Було прийняте рішення щодо видачі сертифікату відповідності на підшипники кочення УКТ ЗЕД 8482, партія 12 моделей.

Сертификация_1 Сертификация_2 Сертификация_3 Сертификация_4 Сертификация_5
29.11.2019 Відбувся Міжнародний Промисловий форум

З 19 по 22 листопада у Києві відбувся Міжнародний Промисловий форум. Приємне спілкування з професіоналами в галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей надихає нас і надалі дотримуватись високих стандартів постачання якісної підшипникової продукції провідним промисловим підприємствам України. Запрошуємо вас до співробітництва з ТОВ «РОЛІМПЕКС» - офіційним дилером торгової марки «ZVL, Slovakia»

Міжнародний_Промисловий_форум_1 Міжнародний_Промисловий_форум_2 Міжнародний_Промисловий_форум_3 Міжнародний_Промисловий_форум_4
04.10.2019 XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ
19 - 22 листопада 2019, Київ

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науковопрактичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму. Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.

Запрошуємо вас відвідати наш стенд F19.3 на цьому форумі !!

Запрошення_на_міжнародний_промисловий_форум
03.10.2019 Виставка «АгроЕкспо - 2019»

З 25 по 28 вересня у місті Кропивницькому відбулася Міжнародна Агропромислова виставка «АгроЕкспо -2019». Це одна з найпотужніших українських спеціалізованих виставок, яка присвячена агропромисловості та сільському господарству. Ми прийняли участь та мали можливість дізнатись про потреби підприємств сільськогосподарського та агропромислового сектору безпосередньо біля нашого стенду.

Кропивницкий_1 Кропивницкий_2
08.04.2019 Відбувся Ганноверський ярмарок

З 1 по 5 квітня відбувся Ганноверський ярмарок - HANNOVER MESSE одна з найбільших у світі виставок високих технологій, інновацій та промислової автоматизації. Наша компанія брала участь разом з виробником ZVL Словаччина у цій події. Це був дуже позитивний та корисний досвід. Знайомство зі світовими партнерами дозволяє позиціонувати себе та вибудовувати майбутнє нашої компанії на новому сучасному рівні.

Hanover_2019_1 Hanover_2019_2 Hanover_2019_3

Відвідування стенду компанії ZVL Словаччина делегацією ТОВ «Ролімпекс»

07.03.2019 Відвідайте виставку!

Ганноверський ярмарок - HANNOVER MESSE одна з найбільших в світі виставок високих технологій, інновацій та промислової автоматизації. Це форум винаходів та інновацій, центр обміну досвідом і джерело для нових партнерських відносин.Завдяки своїй унікальній концепції HANNOVER MESSE з року в рік надає підприємцям різних галузей промисловості унікальні можливості для встановлення міжнародних контактів, налагодження співпраці, залучення інвестицій і розширення ринків збуту.

Pozvanka
12.10.2018 ZVL виповнилося 50 років!

2018 рік став ювілейним для виробника ZVL, компанії виповнилося 50 років. Ми раді привітати нашого партнера зі святом та побажати сталого розвитку, розширення ринків збуту продукції та подальшої плідної співпраці!

ZVL виповнилося 50 років ZVL виповнилося 50 років

Обмін ювілейними подарунками. Компанія «Ролімпекс» подарувала витвір українського народного мистецтва – … з петриківським розписом. А компанія ZVL подарувала вазу з чеського кришталю на честь 50-річчя ZVL!

07.06.2018 Вітаємо вас на сайті компанії Rolimpex!

Вітаємо вас на сайті компанії Rolimpex, офіційного дилера підшипників бренду ZVL Slovakia! Тут ви завжди зможете знайти інформацію про пропоновану нами продукцію, а також дізнатися усі необхідні контакти для уточнення будь-яких деталей. Будемо раді співпраці!